Apartamento Entero De 1 Habitacion
Hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion Cartagena ligger i Cartagena inom 2 km från Plaza de la Trinidad. Det erbjuder biluthyrning samt WiFi i hela boendet. Detta hotell erbjuder gästerna bilservice.
Hotellet har ett läge ungefär 25 minuter till fots från Cartagena's Clock Tower. Inom 2,1 km från boendet hittar gästerna Inkvisitionspalatset. Busshållplatsen Lo Amador ligger inom några kvarter från detta hotell. Den närmaste flygplatsen är Rafael Nunez internationella, 5 km från hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion.
Rummen har byxpress och luftkonditionering, samt te-/kaffebryggare för gästernas bekvämlighet. Det finns en separat toalett och en dusch, tillsammans med badlakan och handdukar.
Restaurangen Tropical Waffles Ctg ligger mindre än 350 meter bort.
- Lokala sevärdheter
- Bahia de Santa Cruz de Castillo Grande4744 km
- Baluarte de San Juan Evangelista4740 km
- Bocagrande-stranden4610 km
- Nexus4106 km
- Supermercado Megatiendas Bocagrande4551 km
- Playa Castillo Grande4667 km
- Universidad Antonio Narino4632 km
- Supermercado Olimpica Avenida Sucre4529 km
- Clinica Medihelp4732 km
Bekvämligheter på boendet
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕌
Vilka berömda landmärken ligger i närheten av hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion ?
Inkvisitionspalatset såväl som Plaza de la Trinidad är bland de högst rankade landmärkena inom 10 respektive 15 minuters bilresa från hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion. - ✈
Hur långt är Rafael Nunez internationella från hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion?
Mellan Rafael Nunez internationella flygplats och hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion är det 5 km. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion?
Gästerna på hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion måste checka ut vid 11:00. - 📧
Finns det Wi-Fi på detta hotell?
Ja, detta hotell tillhandahåller Wi Fi i hela boendet. - ❓
Kan jag hitta en arbetsplats i mitt rum på hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion?
Ja, skrivbord finns i vissa rum på hotellet Apartamento Entero De 1 Habitacion. - ❓
Vilken typ av pool har detta hotell?
Detta hotell har en pool.